01.02.18

Jde o Slovenský MAJDAN

Jde o Slovenský MAJDAN?


nevíme

Slovensky Majdan v přimem přenosu

Slovensky Majdan v přimem přenosu

5.3.2018 o 11:11 | (upravené 5.3.2018 o 11:35) Karma článku: 10,26 | Prečítané:  6657x
Jestli vam připadalo, že barevna revoluce v Syryji, anebo barevny převrat zvany Majdan v Kyjevě, su kajsik daleko, tuž to vypada, že fčil budeme moci v přimem přenosu sledovat, jak se taky převrat robi ve středni Evropě.
Země V4 su pro multykulturni agenty z brusele cosik jak třiska v dupě. Neohrožuje to život, ale dokaže to pořadně potrapit. A tak pravidelně hledaju metody, jak tyto země, hystoricky k sobě přivazane, rozdrbat. V sučasne situaci, kdy Polsko a Wengři vypadaju stabilně a protektorat vitězstvim Zemana na chvilu ztratil multykulturni potencial, se zda Slovač jako idealni cil k rozštengrovani... Slovenský premiér Fico pokračuje v kritice prezidenta Kisky. Obvinil ho z destabilizace země a mocenských herSoros posílil svou nadaci Open Society dalšími miliardami, stala se tak druhou největší v USA hned po nadaci Gatesových


Soros v Davosu varoval před zánikem civilizace :o, podle něj chce Trump zřídit mafii :o
ODS, vzpamatuj se!

Už se na to nedá dívat. Program anti- (Babiš + Zeman + „populisté“ + „extrémisté“) je vrchol politického autismu. Přestaňte vést minulé války a bojovat s virtuálními přízraky. Zaměřte se na aktuální a skutečné hrozby...Tím nechci říct, že bych se díval na Zemanovo prezidentování nekriticky. Přiznávám, že jsem si myslel, že bude funkci zvládat lépe a s větší noblesou. Přešlapů bylo hodně, problematických lidí kolem něj víc, než dřív, nemálo názorových obratů. Ale to dobré, podle mě převážilo. Vážím si především jeho sebevědomého a nekonformního vystupování v zahraniční politice (vůči Bruselu s migrací, vůči drzému Schapirovi, podpora Trumpa a Hoffera, realistický pohled na Rusko a Čínu), jeho schopnosti pojmenovat věci pravými jmény, a to až s brutální politickou nekorektností (viz např. islám, migrace, Pussy Riot), a toho, že si zachovává svůj zdravý selský rozum.
Tomáš BřicháčekEvropa už není bezpečným místem a hrozby se rychle mění (1. díl) - Jiří Šedivý

Rusku je potřeba ukázat hranice, za které nejsme ochotni ustoupit. Pak je možné s ním spolupracovat (2. díl)

Čína se chová racionálně a pragmaticky, nemá zábrany jako my a začíná výrazně využívat svůj ekonomický vliv (3. díl)

Jiří Šedivý 4. díl: Rozbombardovat Libyi byla hrubá chyba evropských zemíŽádné komentáře: