08.04.14

Eurasijská unie

Eurasijská unie


Eurasijský svaz rusky Евразийский Союз – Jevrazijskij Sojuz

Nový projekt Vladimira Putina: Eurasijská unie - 04.10.2011Ukrajina na eurasijské šachovnici - 20.02.2014
Hlavní cenou v geopolitickém klání zdaleka není pouze země potácející se na pokraji bankrotu, píše Gábor Stier.Putinova Eurasijská unie vznikne za čtyři roky. Sovětský svaz ale připomínat nemá - 2011

...Ruský premiér odhaduje, že se k trojici států Eurasijské unie později připojí i Kyrgyzstán a Tádžikistán. Eurasijskou unii ve složení Rusko, Bělorusko a Kazachstán bude obývat na 165 milionů obyvatel. Svaz bude mít jednotný systém zákonů, odstraní překážky v pohybu pracovních sil, kapitálu a služeb...Eurasijská unie: integrace! 18 listopadu 2011, Radio HLAS RuskaPutinova Eurasijská unie je velmi mlhavý a málo nadějný projekt, tvrdí Libor Dvořák - 5. října 2011, Rádio ČeskoJe právo EU pro Ukrajinu lepší než eurasijská ekonomická integrace?
Politický vývoj na Ukrajině nesporně přesahuje dimenzi země, nejen v politickém, ale i v historickém smyslu. Nejde tu už jen o politickou budoucnost Ukrajiny, ale také o politickou a ekonomickou budoucnost Evropské unie jako takové i ve vztahu k Rusku. Co je pro zemi výhodnější?


euroasijská euroasijská euroasijska euroasijska unie svazŽádné komentáře: